Zvolte jazyk

motoryNaše standardní střídavé synchronní servomotory mají ve statoru rozložené trojfázové vinutí a permanentní magnety na rotoru. Vinutí je navrženo pro sinusové průběhy proudu a napětí. Tenká vrstva magnetů ze vzácných zemin neodym/železo/bór je umístěna na povrchu rotorové hřídele. Součástí servomotoru je obvykle snímač polohy (resolver nebo absolutní snímač), umožňující efektivní polohové řízení servomotoru.

Motory jsou obvykle šestipólové či desetipólové, máme však v portfoliu i pomaluběžné momentové motory vyznačující se vysokým počtem pólů.

Samozřejmostí je možnost konstrukčních úprav usnadňující zástavbu našich motorů v nestandardně řešených průmyslových pohonech či úpravu vinutí za účelem změny jmenovitých otáček či nápájecího napětí.

Jsme schopni navrhnout a vyrobit prakticky libovolně uspořádané synchronní servomotory, včetně zcela nových konstrukcí na základě požadavků zákazníka.

Pokud máte o naše synchronní servomotory zájem, obraťte se s důvěrou na naši sesterskou firmu TG Drives, s.r.o., která se již od roku 1995 zabývá návrhem, dodávkami, programováním, zprovozněním a servisem servopohonů.