Zvolte jazyk

Kdo jsme
Společnost AVEKO Servomotory, s.r.o. se zabývá návrhem a výrobou synchronních servomotorů a souvisejících konstrukčních prvků pro průmyslovou automatizaci. Našim prvořadým záměrem je při výrobě aplikovat nejnovější technologie a dbát na kvalitu našich výrobků, abychom tak co nejlépe uspokojili koncového zákazníka.

eulogo

Kancelář
AVEKO Servomotory, s.r.o.
Lipová 234/22
CZ-602 00 BRNO

Bassova vila 

Sesterské firmy
 

TG Drives logo

Sesterská společnost Lisovna AD, s.r.o. zajišťuje služby v oborech výroby statorů elektromotorů a výroby lisovacích a stříhacích nástrojů.

www.lisovnaad.cz

STARTECH img 300x249

TG Drives logo

Sesterská společnost TG Drives se zabývá návrhem, dodávkami, programováním, zprovozněním a servisem servopohonů.  Tato česká společnost dodává již od roku 1995 servopohony pro stroje a  zařízení v průmyslové automatizaci. Servopohony a řídící systémy firmy TG Drives se využívají v řezacích stolech, v obráběcích centrech, v automobilovém, gumárenském, potravinářském, sklářském i stavebním průmyslu.

www.tgdrives.cz

menic 300x145 1

Startech logo 300x148 1

Sesterská společnost Startech spol. s r.o. se zabývá zakázkovou výrobou rotačních i nerotačních obráběných součástí s použitím jak klasických metod kovoobrábění, tak i progresivních CNC technologií. Nabízí přesné třískové obrábění všech běžných materiálů při malo, středně i velkosériové výrobě včetně broušení otvorů.

www.startech-ricany.cz

STARTECH img 300x249